Науково-виробничий журнал

„Електромеханічні і енергозберігаючі системи

 

Зверніть увагу
З 1 травня 2022 року оновлені вимоги до оформлення статей

До 30 червня 2022 року приймаються статті до № 2 за 2022 рік

ПОРЯДОК ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ

Для опублікування статті необхідно не пізніше 30 червня 2022 року заповнити онлайн форму довідки про автора за посиланням або за QR-кодом та надіслати на електронну пошту eess@krnu.poltava.ua статтю, оформлену згідно вимог. Редакційна колегія журналу проводить внутрішнє анонімне рецензування всіх статей. Процедура рецензування може тривати до 4 робочих днів.

Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти статті авторів, які не дотримуються наведених вимог. Редакційна колегія може не поділяти світоглядних та наукових переконань авторів. Автори несуть відповідальність за точність цитат, прізвищ, посилань та фактів, наведених в тексті наданих статей. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Після успішного проходження рецензування автор отримає реквізити для сплати публікаційного внеску на електронну пошту. Обов’язково необхідно надіслати відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті. Вартість публікації становить 600 гривень (за 12 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 50 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з редагуванням статей, макетуванням та версткою. Зразок оформлення назви електронних файлів: Шевченко_стаття, Шевченко_квитанція.

Автори, які опублікують свою статтю у № 2, 2022 на загальних умовах зі сплатою публікаційного внеску, матимуть можливість один раз упродовж поточного року безоплатно опублікувати свій доробок в одному з наступних номерів журналу. Ми хочемо підтримати кожного науковця в цей складний час!

У період воєнного стану в Україні журнал буде видаватися виключно в електронній формі.