Науково-виробничий журнал

"Електромеханічні і енергозберігаючі системи"

Науково-виробничий журнал "Електромеханічні і енергозберігаючі системи"

Зверніть увагу

З 1 травня 2022 року оновлені вимоги до оформлення статей


До 26 лютого 2024 року приймаються статті до № 4(63) за 2023 рік


Порядок подання матеріалів

Для опублікування статті необхідно заповнити онлайн форму довідки про автора за посиланням та надіслати на електронну пошту eess@krnu.poltava.ua статтю, оформлену згідно вимог.

Академічна доброчесність

Редакційна колегія журналу проводить внутрішнє анонімне рецензування всіх статей. Процедура рецензування може тривати до 4 робочих днів. Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти статті авторів, які не дотримуються наведених вимог. Редакційна колегія може не поділяти світоглядних та наукових переконань авторів. Автори несуть відповідальність за точність цитат, прізвищ, посилань та фактів, наведених в тексті наданих статей. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.


Опублікування статті у № 4 (63) є безоплатним у разі відповідності статей профілю журналу, а також їх наукової цінності.

Ми хочемо підтримати кожного науковця в цей складний час!


Зразок оформлення назви електронних файлів: Шевченко_стаття.

У період воєнного стану в Україні журнал буде видаватися виключно в електронній формі.

Заборона використання наукових праць країни-окупанта

Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.


© КрНУ 2007 - 2024